Cennik sezon 2020

Szanowni Państwo, nasza oferta jest kierowana w szczególności dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Bardzo blisko pięknej, piaszczystej plaży, w małej odległości od centrum Dąbek, w otoczeniu lasu, przy ścieżce rowerowej oraz kilometr od jeziora Bukowo, z bogatą ofertą rekreacyjną to nasza wyjątkowa lokalizacja. Domki letniskowe latonafali  są w pełni wyposażone, składają się z  salonu, sypialni, aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu . Przystosowane są do komfortowego pobytu rodziny z dziećmi. Na terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura dla dzieci, ustawienie domków pozwala na korzystanie ze słońca niemal przez cały dzień oraz na zachowanie prywatności.

 

 

73

TERMIN CENNIK 2020
18.05 – 08.06 180 zł domek / doba
08.06 – 15.06 200 zł domek / doba
15.06 – 22.06 220 zł domek / doba
22.06 – 11.07 240 zł domek / doba
11.07 – 08.08 320 zł domek / doba
08.08 – 15.08 300 zł domek / doba
15.08 – 22.08 250 zł domek / doba
22.08 – 29.08 180 zł domek / doba
29.08 – 12.09 130 zł domek / doba

 

DODATKOWE INFORMACJE:

 1. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej pobieranej na rzecz Gminy Darłowo oraz ceny za energię elektryczną zgodnie z taryfą Energa Obrót tj.: wg wskazania indywidualnego licznika  w domku, po przekroczeniu 20 kWh , które otrzymują Państwo w cenie tygodniowego pobytu.
 2. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10 w dniu wyjazdu.
 3. Opłata za pobyt uiszczana jest w dniu przyjazdu.
 4. Bezpłatny monitorowany parking na terenie ośrodka w cenie pobytu.
 5. Leżaki i parawan na wyposażeniu domku.

Pobyt w Ośrodku wypoczynkowym – Domki letniskowe „latonafali” Darłowska 7, Dąbki 76-156, oznacza zgodę gości na przestrzeganie zapisów niżej opublikowanych informacji:

REGULAMIN

 1. Goście przebywający w domkach letniskowych na terenie domków letniskowych latonafali, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.
 2. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są osoby zameldowane w ośrodku.
 3. Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
 4. Należność jest płatna za cały okres pobytu z góry, w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zaliczki). Niewykorzystanie całości opłaconego pobytu nie upoważnia do żądania zwrotu zapłaconej kwoty. Wpłata zaliczki jest oznaką akceptacji regulaminu. Zaliczka jest bezzwrotna.
 5. Domki są przekazywane są Państwu w użytkowanie w dniu przyjazdu, a odbierane od Gości przy wyjeździe.
 6. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia lub innego mienia domków letniskowych prosimy Gości o niezwłoczne poinformowanie, celem dokonania naprawy lub wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę lub wymianę zostanie naliczona wg rachunków firmy dokonującej naprawy lub kosztów zakupu i musi być uregulowana przez Gościa najpóźniej w dniu wyjazdu.
 7. W związku z ponoszeniem przez rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i  za wszelkie skutki działań swoich dzieci, zwracamy się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi. Uprzejmie informujemy, że rodzice ponoszą odpowiedzialność za dzieci bawiące się na placu zabaw.
 8. Na terenie domków letniskowych latonafali obowiązuje cisza nocna: 22:00-6:00.
 9. Za rzeczy pozostawione w domkach letniskowych, Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.
 10. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w domkach lub pomieszczeniach obiektu.
 11. Parking na terenie Ośrodka oraz parking przy Obiekcie jest parkingiem niestrzeżonym, nie ponosimy odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.
 12. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz smażenia ryb.
 13. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (aneks kuchenny), nie użytkować własnych elektrycznych urządzeń grzewczych lub innych urządzeń nie będących na wyposażeniu domku mogących powodować zagrożenie.
 14. Prosimy o zorientowanie się, w którym miejscu znajdują się gaśnice ppoż (tylna ściana domku) oraz z zasadami ich użytkowania.
 15. Właściciel Ośrodka zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu Obiektu przez Gości, nieprzestrzegających Regulaminu – szczególnie zakłócających  w rażący sposób wypoczynek innym Gościom Ośrodka, ze szczególnym uwzględonieniem ciszy nocnej.
 16. Za dewastację domków, nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki (konieczność wymiany wyposażenia, dodatkowe prace obsługi) użytkownicy domków będą obciążeni dodatkowymi kosztami.
 17. Prosimy o opiekę nad dziećmi na placu zabaw i terenie ośrodka.
 18. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

Ponadto, zgodnie z wprowadzonymi procedurami bezpieczeństwa dot. COVID-19, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją:

Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo pobytu w naszym Ośrodku w 2020 roku, przygotowaliśmy nowe procedury bezpieczeństwa oraz dodatkowe wyposażenie domków.
Po pierwsze, informujemy że na terenie Ośrodka latonafali całkowita ilość domków do wynajęcia wynosi 8 dwupokojowych apartamentów. Domki są zlokalizowane na działce o pow. 1800 m2, ustawione w sposób zapewniający intymną strefę. Teren jest dostępny wyłącznie dla osób będących Gośćmi Ośrodka.
Domki letniskowe są osobnymi budynkami, nie łączą się ścianami, tarasami oraz inną infrastrukturą są ustawione wszystkie w jednym kierunku geograficznym zapewniając naszym gościom spokój i prywatność.
Dodatkowo, przygotowaliśmy możliwość dezynfekcji rąk na terenie Ośrodka: przy wejściu na teren, na placu zabaw oraz przy recepcji. Każdy domek jest wyposażony w atomizer z  preparatem do chirurgicznej dezynfekcji rąk, a podczas przygotowywania apartamentu dla Państwa dołączyliśmy procedurę kompleksowej dezynfekcji powierzchni.

Dziękujemy za wyrozumiałość,

Domki letniskowe Na Fali Darłowska 7, 76-156 Dąbki.

Dodatkowe informacje
Domki letniskowe „latonafali”
Dąbki 76-156 ul. Darłowska 7
Tel. 515-451-217 

DOBA HOTELOWA
W dniu przyjazdu od godz. 15:00
W dniu wyjazdu do godz. 10:00 

DANE GPS
54°23’06.3″N 16°19’28.6″E
54.385095, 16.324612

Napisz do nas

15 + 14 =