Poznaj nas

Przygotowaliśmy dla Państwa zdjęcia naszego ośrodka, wszystkie fotografie przedstawiają rzeczywisty obraz domków i wyposażenia obiektu. Prezentujemy w pełni wyposażone domki z aneksem kuchennym, sypialną, salonem oraz łazienką. Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking oraz dostęp do internetu. Place zabaw dla najmłodszych wczasowiczów są monitorowane z możliwością podglądu w domku, teren jest zamknięty – bez możliwości samodzielnego wyjścia przez dzieci, na terenie znajdziecie Państwo również miejsce do wypoczynku na hamakach lub przy ognisku.

Tel.: 515-451-217

Sezon 2019 – „Na Fali”

maj – wrzesień 2019  WOLNE DOMKI

Pobyty w sezonie wysokim rezerwowane są od soboty do soboty.

Pobyty od 1 września na 7, 10 lub 14 dni

Promocyjna cena
Od 1 września – 100 zł/domek/doba

/domki 4 osobowe/

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. biuro@latonafali.pl

Dąbki 76-156 , ul. Darłowska 7

10 + 6 =

Domki letniskowe nad morzem „Na Fali” – serdecznie zapraszamy w sezonie letnim 2019 roku. Nasz kameralny ośrodek jest dedykowany rodzinom z dziećmi, gwarantujemy atmosferę zabawy i wypoczynku nad morzem. Lokalizacja bardzo blisko plaży w Dąbkach oraz otoczenie lasu i zieleni z całą pewnością przyczynią się do udanego urlopu.

Ośrodek położony jest we wschodniej części Uzdrowiska Dąbki, 7 km od Darłowa. Na powierzchni 2000 m2 znajduje się tylko 9 domków letniskowych, gwarantujących intymność oraz przestrzeń do zabawy dla dzieci. Również w celu zapewnienia udanego urlopu z dziećmi  przygotowaliśmy 2 place zabaw z kulą wspinaczkową, multi-funkcjonalne boisko oraz miejsce na rodzinne ognisko (3* w rankingu dzieciochatki – miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi).

Domki zostały zaprojektowane do komfortowego wypoczynku rodzin z dziećmi, powierzchnia użytkowa 30 m2 składa się z salonu z kuchnią, sypialni oraz przestronnej łazienki. Każdy domek letniskowy posiada kompletnie wyposażony aneks kuchenny, sprzęt plażowy, oraz TV. Na terenie ośrodka jest strzeżony i monitorowany parking, bezprzewodowy internet, miejsce na biesiady oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. 

Serdecznie zapraszamy. 

Dąbki Uzdrowisko – miejscowość turystyczna, położona na pomorzu środkowym morza Bałtyckiego, pomiędzy m. Darłowo i Mielno. Charakter uzdrowiskowy miejscowości sprzyja wypoczynkowi rodzin z dziećmi, szeroka plaża, mierzeja dąbkowicka, nowa marina jeziora oraz wiele atrakcji sezonowych z całą pewnością przyczynią się do udanego urlopu nad morzem.